שערים חשמליים

חברת מטאדור מתמחה ב
  • שערי חנייה חשמליים
  • שערי חנייה מתקפלים
  • שערי חנייה מתרוממים


שערי חנייה דגם קלאסי

פח מכופף

שערי חנייה משולבי זכוכית

שער חנייה עם זכוכית

שער חנייה משולב פרופילים

שער הרמה

שערי חנייה דגם צף

שער מתקפל

שירות

אצלנו בחברת מטאדור אין "חאפרים"!, השירות שאנו מספקים הפך להיות שם דבר בזכות הצוות המקצועי והמיומן שלנו ואנחנו יותר משמחים לספק אותו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול בעיה או שאלה ואנחנו נעמוד לרשותכם.

איכות

אנחנו בחברת מטאדור מתפארים באיכות המוצרים שלנו. החל משלב התכנון, בחירת חומרי הגלם, הייצור וההתקנה בבית הלקוח. על כל שלב יש בקרת איכות קפדנית שצדיקה את ההגדרה שלנו – המוצרים האיכותיים ביותר בישראל!.

טכנולוגיה

ריתוך!!!, זה ההבדל המשמעותי בין המוצרים שלנו לכול אחד אחר. אנחנו מרתכים את האלומיניום ולא מחברים אותו עם ברגים, התוצאה = מוצר חזק, עמיד, איכותי ובעל יכולת הישרדות גבוהה הרבה יותר מהאחרים. כל מוצרי האלומיניום של חברת מטאדור מחוברים עם ריתוך מקצועי וחזק.

מעוף

אתם בוודאי מכירים את הביטוי " אין דבר העומד בפני הרצון…" אצלנו במטאדור הביטוי הזה קיבל משמעות נוספת, " אין דבר העומד בפני הדמיון "
מעצבת החברה שלנו עומדת לשירותכם, היא תסייע לכם לעצב שער ייחודי בעיצוב אישי, ותלווה אתכם בכל שלב שבדרך.

דברים שחשוב לדעת על שערי חנייה חשמליים

התקנת שער חשמלי לחניה

אנו בחברת מטאדור מעסיקים צוות מקצועי בעל ניסיון בתחום התקנת שערים חשמליים לחניה. שער חשמלי לחניה :נוח לשימוש בחירת שער חשמלי לחניה יפה אינה מספיקה, לכן כדי שתוכלו ליהנות מהתקנה מקצועית הוא צריך להיות נוח לשימוש בכל עת. אנו בחברת מטאדור מתמחים בהתקנת שער חשמלי לחניה. ברשותנו מבחר גדול של דגמים, כך שבאפשרותכם לבחור את הדגם המתאים. מטרתם של שערים לחניה שערים לחניה מטרתם היא לשמור על מקום החנייה שלכם בבית. שערים לחניה הם מרכיבים חשובים שהופכים את הבית למקום מוגן יותר. שערים חשמליים לחניה הם פונקציונאליים ויפים כאחד.

מצד אחד הם מונעים כניסה של זרים לבית, ומצד שני הם מוסיפים אסתטיקה לבית. על מנת שהשערים יעשו את מלאכתם נאמנה, יהיו בעל עיצוב ייחודי, כדאי לבחור חברה מקצועית בתחום התקנת שערים לחניה. אנשי המקצוע שלנו מומחים בהתקנת שערים חשמליים לחניה. שער בהתאמה אישית חברתנו מציעה מגוון מוצרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם. החומרים מהם עשויים השערים הינם איכותיים ועמידים מפני מזג האוויר.

בבחירת שער לחניה בבית, יש לפנות לחברה מקצועית שתעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים ליצירת שער פונקציונאלי. אנשי המקצוע בחברתנו מנוסים בבחירת חומרים איכותיים, תוך הקפדה על איכות גימור גבוהה.

אם אתם גרים בבניין משותף שערים חשמליים לחניה יכולים לסייע לכם גם מבחינת מקום בטוח לחניה שלכם, ובנוסף שמירה מלאה על הרכב. כאשר הרכב שמור בתום מקום בו יש שער אז הסכנות הנשקפות לו כמו גניבה, או חבלה הם זעירות מאוד, ברגע שיש שלט או מחסום המונע כניסה של אנשים זרים למתחם הביטחון הוא גדול. יש סוגים רבים של שערים חשמליים לחניה לפני שמחליטים להתקין את השער כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים ומנוסים וכך גם ההתקנה צריכה להתבצע במלוא המקצועיות. לא חייבים לבחור שער בצבע לבן יש המון צבעים לבחירה ואם ישנם עוד דיירים חשוב מאוד להתייעץ איתם ולהגיע להחלטה שמתאימה לכל הדיירים.