פרגולות אלומיניום | פתרונות הצללה

חברת מטאדור מתמחה ב
  • פתרונות הצללה
  • פרגולות אלומיניום


שירות

אצלנו בחברת מטאדור אין "חאפרים"!, השירות שאנו מספקים הפך להיות שם דבר בזכות הצוות המקצועי והמיומן שלנו ואנחנו יותר משמחים לספק אותו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול בעיה או שאלה ואנחנו נעמוד לרשותכם.

איכות

אנחנו בחברת מטאדור מתפארים באיכות המוצרים שלנו. החל משלב התכנון, בחירת חומרי הגלם, הייצור וההתקנה בבית הלקוח. על כל שלב יש בקרת איכות קפדנית שצדיקה את ההגדרה שלנו – המוצרים האיכותיים ביותר בישראל!.

טכנולוגיה

ריתוך!!!, זה ההבדל המשמעותי בין המוצרים שלנו לכול אחד אחר. אנחנו מרתכים את האלומיניום ולא מחברים אותו עם ברגים, התוצאה = מוצר חזק, עמיד, איכותי ובעל יכולת הישרדות גבוהה הרבה יותר מהאחרים. כל מוצרי האלומיניום של חברת מטאדור מחוברים עם ריתוך מקצועי וחזק.

מעוף

אתם בוודאי מכירים את הביטוי " אין דבר העומד בפני הרצון…" אצלנו במטאדור הביטוי הזה קיבל משמעות נוספת, " אין דבר העומד בפני הדמיון "
מעצבת החברה שלנו עומדת לשירותכם, היא תסייע לכם לעצב שער ייחודי בעיצוב אישי, ותלווה אתכם בכל שלב שבדרך.

מהם פתרונות הצללה

פתרונות הצללה מהווים את הדרך שלנו לקבל יופי וצל בעת ובעונה אחת. בזכות פתרונות הצללה אנחנו יכולים כיום לקרות כל מקום ללא תלות בתנאי השטח. יש מגוון רחב של פתרונות הצללה שניתן לחלק אותם לקבוצות על מנת להבין את הייעוד של כל אחת מפתרונות הצללה אלו.

פתרונות הצללה קבועים – סוג זה של פתרונות הצללה כוללל בחובו פרגולות אלומיניום, פרגולות ברזל ופרגולות עץ. מביםן כל חומרי הגלם השונים לבניית פרגולות פרגולות אלומיניום הוא המועדף ביותר מסיבות רבות כאשר העמידות הגבוהה לאורך שנים היא הסיבה העיקרית לבחירת פתרונות הצללה מסוג פרגולות אלומיניום.

פתרונות הצללה ארעיים – אלו פתרונות שמאפשרים לנו לגוון בין עונות השנה, לדוגמה הצללה מסוג יריעות צל ניתן להתקין עם תחילת עונת הקיץ ולהסיר עם בוא החורף, שיטה זוה מוזילה את העלויות בצורה משמעותית אולם העמידות היא נמוכה, לאותם יריעות הצללה יש בלאי יחסית גבוע שנובע מהשמש, לחות וכדטומה. בכל כמה עונות יש להחליף את אותם יריעות שמתבלות.

פתרונות הצללה ניידים – הדבר היעיל ביותר שמספק לנו סטייל, עיצוב וכמובן גם צל. אלו הם פתרונות הצללה ניידים שהשימוש העיקרי בהם הוא במקומות כמו אולמות אירועים, חצרות ציבוריים ומתחמי נופש ובריכות. פתרונות הצללה אלו מותקנים באופן שמאפשר את קיפולן ופריסתן מחדש ללא כל קושי וללא תלות במיקום שבו הם נפרסות.

דברים שחשוב לדעת על פרגולות אלומיניום

התקנת פרגולות אלומיניום

בחברתנו עובדים בעלי מקצוע אשר מומחים בהרכבת פרגולת אלומיניום, כך שתינתן התחושה שהפרגולה היא חלק בלתי נפרד מהבית. ההרכבה יכולה להיעשות בחצר, בחניה. הרכבת פרגולת אלומיניום על ידי חברה מקצועית תבטיח לכם הנאה רבה בכל ימות השנה. פרגולות אלומיניום – אפשרויות עיצוב התקנת פרגולה אלומיניום מזמנת אפשרות ליהנות מכוס קפה בגינה, או לחלופין ליהנות ממסיבה סוערת ביום חורפי. ברוב הבתים, הפרגולה היא מקום מרכזי בו ניתן ליהנות בכל ימות השנה.

פרגולה העשויה מאלומיניום כמו גם שערים חשמליים – מאפשרת לשפר את מראה הבית ולהקנות למרפסת מראה של רעננות וחדשנות. סגירת מרפסת היא עבודה למומחים בתחום עבודות אלומיניום. אנחנו בחברת מטאדור בעלי ניסיון בתחום עבודת אלומיניום. העובדים בחברתנו רכשו ידע מקצועי המאפשר לסייע לכם בעת הרכבת פרגולה. סגירת מרפסת הנעשית על ידי בעלי מקצוע לא כוללת לכלוך. התקנת פרגולה אלומיניום אינה דורשת שימוש בחומרים רבים.

למה להתפשר על איכות? כאשר בוחרים פרגולות אלומיניום חשוב מאוד למצוא את הפרגולה הנכונה והמתאימה לכם, האפשרויות הן כה רבות ולעתים ניתן למצוא את עצמנו מאוד מבולבלים ולא יודעים איזה סוג של פרגולה לבחור. מה שכדאי לזכור זה שעדיף פרגולות אלומיניום, הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת המחיר וכמובן האיכות שמחזיקה שנים רבות, לא צריך לעשות כלום פשוט לבחור פרגולות אלומיניום וכבר להתחיל ליהנות. מדובר על עיצוב פשוט וייחודי שמתאים לכולם, מכיוון שיש המון סגנונות כל אחד יכול למצוא לעצמו את העיצוב שהוא אוהב. התקנה היא חשובה לא פחות ויש לבחור באיש מקצוע מנוסה ומומחה בתחום כך תוכלו באמת ליהנות מפרגולות מושלמות לחצר הבית.