מעקות אלומיניום

חברת מטאדור מתמחה ב
  • מעקה קלאסי
  • מעקה עגול
  • מעקות מעוצבים


שירות

אצלנו בחברת מטאדור אין "חאפרים"!, השירות שאנו מספקים הפך להיות שם דבר בזכות הצוות המקצועי והמיומן שלנו ואנחנו יותר משמחים לספק אותו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול בעיה או שאלה ואנחנו נעמוד לרשותכם.

איכות

אנחנו בחברת מטאדור מתפארים באיכות המוצרים שלנו. החל משלב התכנון, בחירת חומרי הגלם, הייצור וההתקנה בבית הלקוח. על כל שלב יש בקרת איכות קפדנית שצדיקה את ההגדרה שלנו – המוצרים האיכותיים ביותר בישראל!.

טכנולוגיה

זה ההבדל המשמעותי בין המוצרים שלנו לכול אחד אחר. מעקות אלומיניום שלנו נוצרים בטכנולוגיה מיוחדת ללא ריתוך! התוצאה = מוצר חזק, עמיד, בעל יכולת הישרדות גבוהה ללא פגיעה ביוקרה כלל.

מעוף

אתם בוודאי מכירים את הביטוי " אין דבר העומד בפני הרצון…" אצלנו במטאדור הביטוי הזה קיבל משמעות נוספת, " אין דבר העומד בפני הדמיון "
מעצבת החברה שלנו עומדת לשירותכם, היא תסייע לכם לעצב שער ייחודי בעיצוב אישי, ותלווה אתכם בכל שלב שבדרך.

דברים שחשוב לדעת על מעקות אלומיניום

האלומיניום הוא חומר מבוקש. מעצבים רבים עושים שימוש באלומיניום בשל היופי, החוזק ועמידות החומר. מעקות אלומיניום שלנו הם שילוב של עמידות, חוזק ויוקרה והם הבחירה המועדפת על רבים, היות ואין צורך בתחזוקה שוטפת כלל. ניתן למצוא מגוון של צבעים ועיטורים. בשל קלות ההרכבה, מעקות הפכו מבוקשים במתחמים שונים כגון מרפסות, מפתן הבית ומדרגות בתוך ומחוץ לבית. הקשיחות של האלומיניום ועמידותו רק מוסיפים לפופולריות. חברת מטאדור מתמחה במכירה והתקנה של מעקות אלומיניום. המומחים בחברתנו יודעים שכדי ליהנות מיופיו של המעקה, הוא צריך להיות איכותי ולשרת את הלקוחות. כדי שתוכלו להנות מהמעקה, אנו בחברת מטאדור מתמחים בהתאמה מלאה לדרישות של הלקוחות. הקדשת מחשבה וזמן לתכנון הגדרות בשלב מוקדם תביא לתוצאות מדהימות.

דגמי מעקות אלומיניום

כדאי לבחור דגם שישתלב עם הסביבה. בחברת מטאדור ניתן לראות דגמים שונים של מעקות אלומיניום, כך שניתן למצוא את הדגם הרצוי שמתאים לצרכים שלכם. המומחים בחברתנו מרכיבים את המעקה בקלות ובנוחות, בדיוק כפי שהשתקף בדימיונכם. שימוש בשירותיו של איש מקצוע מנוסה, אשר יתאים את סוג האלומיניום לצרכים שלכם..
אנו מציעים לכם מעקות אלומיניום עם איכות אירופאית ובעלי מעמד גבוה ועיצוב מודרני, כך מרוויחים עיצוב חדשני ויפה לבית. מעקות האלומיניום הם הדבר הבא בתחום זה. חומר הגלם אלומיניום מזמן הפך לזהב של עבודותעיצוב הבית והגן.