גדרות אלומיניום

גדרות גינה מאלומיניום

עיצוב הבית והחצר הינה משימה מורכבת הדורשת הקדשת מחשבה מרובה לתכנון ולהרמוניה של כלל החפצים והאלמנטים המשולבים לשידור של איכות, יופי והטעם האישי. גדר הבית מהווה הפרדה בין החוץ לפנים. גדרות מטאדור מפיצות יוקרה מצד אחד, אך גם מחזקות את תחושת בטחון. אנשי המקצוע הותיקים בחברתנו מומחים בביצוע עבודות אלומיניום, ועתירי ניסיון בייצור התקנת גדרות גינה ושערים מאלומיניום איכותי לשביעות רצון הלקוחות.

לקוחות מטאדור נהנים מעמידות ללא תחרות תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק וכן ממבחר עצום של פתרונות ומוצרים שונים המעוצבים בהתאם לצרכיהם האישיים ולסגנון העיצוב של ביתם.

אנחנו מצפים לשיחתכם ונשמח לעמוד לרשותכם. מוזמנים לצלצל אלינו למענה מיידי 1-700-505-345 או למלא הפרטים שלכם בטופס הבא:

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות:
גדרות גינה קלאסיות של מטאדור גדרות גינה לבנות של מטאדור גדרות אלומיניום יוקרתיות לגינה גדר אלומיניום על חומה גדר הייטק על חומה גדר אלומיניום משולבת על חומה גדר הייטק צף גדר גינה קלאסית גדר אלומיניום משולבת זכוכית גדר הייטק צף עם שער

התרשמו מדגמי הגדרות של מטאדור

מטאדור היא יצרנית מובילה של גדרות גינה מאלומיניום המשלבות עיצוב מתוחכם שמשלב יופי וסגנון עם חומר גלם איכותי וחזק שמגביר את תחושת הביטחון. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריות הגדרות של מטאדור ולבחור את הגדר המתאימה ביותר עבורכם, ואנו נתקין אותה לשביעות רצונכם בחצרכם ובקדמת ביתכם. אנא בחרו את דגם הגדר לגביו הינכם מתלבטים, וגשו ישירות לגלרית תמונות עם דוגמאות לעבודות רלוונטיות מלקוחות של החברה.

קבעו שיחת יעוץ עם המומחים לגדרות גינה

אז החלטתם שאתם רוצים גדר, אבל עדיין מתלבטים בין גדר האלומיניום הקלאסית לדגם הייטק צף? רוצים לשלב איתה גם שער כניסה מעוצב?
צוות מומחי הגדרות של מטאדור זמין כדי לעזור לכם למצוא תשובה לכל שאלה או התלבטות שעולה לראשכם. הצוות בעל ניסיון רב שנים עם לקוחות רבים ושיטות התקנה מגוונות. תנו לנו לחסוך לכם זמן וכאב ראש, וקבעו כבר עכשיו שיחת ייעוץ ללא עלות עם אחד המומחים של מטאדור.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות: