אודות

אם יש לכם מטאדור אז יש לכם
  • עיצוב מנצח
  • איכות ללא פשרות
  • שירות מושלם


איכות

אנחנו בחברת מטאדור מתפארים באיכות המוצרים שלנו. החל משלב התכנון, בחירת חומרי הגלם, הייצור וההתקנה בבית הלקוח. על כל שלב יש בקרת איכות קפדנית שצדיקה את ההגדרה שלנו – המוצרים האיכותיים ביותר בישראל!.

טכנולוגיה

ריתוך!!!, זה ההבדל המשמעותי בין המוצרים שלנו לכול אחד אחר. אנחנו מרתכים את האלומיניום ולא מחברים אותו עם ברגים, התוצאה = מוצר חזק, עמיד, איכותי ובעל יכולת הישרדות גבוהה הרבה יותר מהאחרים. כל מוצרי האלומיניום של חברת מטאדור מחוברים עם ריתוך מקצועי וחזק.

מעוף

אתם בוודאי מכירים את הביטוי " אין דבר העומד בפני הרצון…" אצלנו במטאדור הביטוי הזה קיבל משמעות נוספת, " אין דבר העומד בפני הדמיון "
מעצבת החברה שלנו עומדת לשירותכם, היא תסייע לכם לעצב שער ייחודי בעיצוב אישי, ותלווה אתכם בכל שלב שבדרך.

אחריות

חברת מטאדור מייצרת ובונה גדרות אלומיניום, שערי אלומיניום ופרגולות אלומיניום. כול המוצרים שלנו בעלי איכות מושלם, יחד עם זאת אנו נותנים אחריות על המוצרים, על ההתקנה ( בתנאי שהותקנה על ידי צוות מטאדור ). אולם גם אם תוקף האחריות פגה אנחנו כאן לשירותכם.

שירות

אצלנו בחברת מטאדור אין "חאפרים"!, השירות שאנו מספקים הפך להיות שם דבר בזכות הצוות המקצועי והמיומן שלנו ואנחנו יותר משמחים לספק אותו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול בעיה או שאלה ואנחנו נעמוד לרשותכם.

עמידות

עמידות זה שם המשחק, כול מוצרי חברת מטאדור הינם בעלי עמודות מהגבוהות ביותר. השילוב של חומרי גלם איכותיים, ריתוך מקצועי וצביעה מושלמת הופכת את המוצרים שלנו לעמידים ביותר.
+
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ותק במקצוע
0
שנות אחריות
+
0
עיצובים
איכות
100%
שירות
99%
מקצועיות
100%
אחריות
100%

החזון שלנו

לבנות פרגולה או להעמיד גדר אלומיניום כמעט כול אחד יכול, יחד עם זאת אנחנו בחברת מטאדור מאמינים כי לכל מקצוע יש בעל מקצוע, ובמיוחד כאשר מדובר על פרגולות או שערי חנייה וגדרות. ההתקנה חייבת להיות מקצועית ואיכותית כאחד. לכן, החזון שלנו הוא:

שילוב של צוות מקצועי ומיומן, חומרי גלם איכותיים, מיומנות והחשוב מכול שירות ואחריות הם אלו שיתנו את המענה המושלם ללקחות שלנו ואנחנו בחברת מטאדור אמונים על כך בלב שלם.