שערים חשמליים לחניה מושלמת ובטוחה

שערים חשמליים לחניה מושלמת ובטוחה

שערים חשמליים לבית או לבניין מהווים כיום את הפתרון המושלם ל 2 דרישות, הראשונה היא כמובן הביטחון שאכן הרכב שלנו נמצא מאחורי שער ושמור מפני גנבים או מזיקים ומצד שני שערים חשמליים נותנים את הגימור המושלם מבחינת היופי והחזות שמשתלבת בשאר המבנה. אחד המקומות הנפוצים ביותר להתקנת שערים חשמליים הוא בבתים פרטיים או בכניסה לחנייה בבניין מגורים. היתרום הגדול הוא שאנו יוצרים מחיצה או הפרדה בין העוברים והשבים וכול לא מורשה אחר מלהגיע לרכב שלנו ולגרום לו נזק מכול סוג שהוא. ישנם לא מעט סגנונות ופתרונות לשערים חשמליים שחלקם כוללים פתיחה על ידי שלט רחוק, שיחת טלפון או קוד שמשודר אל מרכז בקרה. יש חשיבות רבה לבחירת שער מתאים וחברה מקצועית להקמתו אחרת אם עלולים למצא את עצמכם נעולים וסגורים מחוץ לחנייה שלכם.

בחירת שער לחניה בבית

שערים חשמליים בכלל ושער לחניה בפרט מהווים לא אחת גורם להתלבטות קשה, מצד אחד בסך הכול רוצים למנוע מזרים גישה לרכב ומצד שני יש כל כך הרבה סגנונות לבחור מהם. כיום שערים חשמליים מאלומיניום נחשבים לאיכותיים ביותר ובעלי ההישרדות ארוכה ביותר, לאלומיניום יש יכולת עמידה בשינויי טמפרטורה, הצבע שלו נצבע בתנור ולכן עמיד יותר והאלומיניום אינו מושפע משינויי טמפרטורה ולכן אין עיוותים בשער והאחרון הוא שהאלומיניום קל משקל וניתן לבנות שערים חשמליים במימדים גדולים בהשוואה לברזל. ההתלבטות הבולטת ביותר היא בבחירת הטכנולוגיה איתה השער יפתח או יסגר.

חשוב לציין כי יש שערים חשמליים בסגנונות ועיצובים רבים אולם מבחינה טכנולוגית לרוב פעולה הבסיסית של פתיחה וסגירה ניתנת ליישום במגוון אפשרויות. המוכרת והנפוצה ביותר כיום היא פתיחה וסגירה על ידי שלט לחנייה. יש לכך יתרונות וחסרונות, הירון הבולט הוא העלויות הנמוכות יחסית, שערים חשמליים שנפתחים ונסגרים עם שלט הם מבחינה טכנולוגית הירודים ביותר, אחרים באים שערים חשמליים מבוססי סלולאר שאותם ניתן לפתוח על ידי שיחת טלפון אלו שערים מתוחכמים יותר ומאפשרים הגנה ומידור טובים יותר מהסיבה שהפתיחה מחיייבת את השיחה מהנייד שמוגדר במערכת לעומת שלט רחוק שניתן להעבירו בקלות או לשכפלו. על מנת לבחור היטב מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע שיש להם ניסיון בהקמת שערים חשמליים וותק שמצביע על ניסיון זה.

התקנת שער חשמלי לחניה

התקנת שערים חשמליים מאפשרת לנו כאמור ליצור את ההגדרה המדוייקת של השטח שלנו, למנוע מזרים להתקרב ולתת חזות מרשימה ומפוארת אולם חשוב לזכור כי לא כול אחת יכול או יודע לבצע התקנה איכותית שתאפשר לכם להנות ממנה לאורך זמן. מאוד מומלץ לפני סגירת עסקה ובחירת המתקינים לבדוק, לבחון ולחקור עבודות ולקוחות קודמים. רק בעזרת חוות דעת נוספת והמצות תוכלו להיות בטוחים כי הבחירה שלכן נכונה.

שתפו אותי