מדריך: שערים חשמליים לבית פרטי

שער חניה חשמלי מדגם הזזה

מדריך: שערים חשמליים לבית פרטי

שער חניה חשמלי מדגם משולב

שער חנייה חשמלי מדגם משולב

בתים פרטיים או יותר נכון לומר בתים עם חנייה פרטית משמשים לחניית הרכב. הצורך בחנייה פרטית מאפשר לנו למנוע גישה לרכב שלנו מצד אחד ומצד שני להבטיח שאכן תהיה לנו חנייה משלנו ללא צורך לחפש אחר אחת. יש מגוון סגנונות וסוגים של שערים חשמליים לחניה כאשר לכולם מטרה אחת והיא לסגור על הפתח ולמנוע כניסה של זרים לשטח שלנו. אולם יחד עם זאת יש דרכים שונות לבניית שערים חשמליים ואפשרויות מגוונות לשליטה על הפתיחה והסגירה של השער. שערים חשמליים לרוב נשלטים מרחוק על ידי שלט רחוק או טלפון.

התקנת שערים חשמליים בחניה מתחילה בהתאמה

כמעט כמו בכל דבר שערים חשמליים חייבים התאמה מושלמת, הכוונה בהתאמה היא לא רק למידות ולגודל אלא לצרכים שלנו. לדוגמה אם אנחנו רוצים שיהיו לפתיחת השער יותר ממשתמש אחד או שאנחנו רוצים בקרה קפדנית על הפתיחה והסגירה של שערים חשמליים, וגם ההתאמה צריכה להיות בהתאם לרכב אותו אנו מכניסים לחנייה, הרי ששער שעולה כלפי מעלה אינו מתאים לרכבים גבוהים ואילו אם רוצים שערים חשמליים לחניה שפונה למדרכה הרי שלא נוכל להתקין שער עם כנפיים. לכן בחירה של שערים חשמליים חייבת להיות בהתאמה מלאה לצרכים שלנו ועדיף שיגיע מומחה בעל מקצוע על מנת לבחון יחד אתכם את השער שמתאים ביותר גם מבחינת הדגם שלו וגם מבחינת אופן הפתיחה שלו. מעבר לבחירת מנגנון הפתיחה של השער חשוב לעשות התאמה ל העיצוב הכללי של הבית עם עיצוב שערים חשמליים. התאמה נכונה תיצור הרמוניה מושלמת בין השער לגדר ולכלל הבית.

סוגים של שערים חשמליים לחניה פרטית

כאמור שערים חשמליים לחניה ניתנים לבנייה במגוון סגנונות ואין ספור עיצובים. מבין כלל אפשרויות ההתקנה של שערים חשמליים נמצא את הדגמים הבולטים:

שער הזזה

פתרון אידאלי במיוחד אם יש לכם בעיית גובה עם הרכב, השער נע על מסילה ונפתח לרווחה. שערים חשמליים כאלו ניתנים לשליטה על ידי שלט רחוק, פקודה סלולרית ומתג חשמלי.

שער חניה חשמלי מדגם הזזה

 

שער כנפיים חשמלי

כאשר אין לנו אפשרות להתקנת שער הזזה ועדיין יש צורך לאפשר לרכב גבוה להיכנס לחנייה נתקין שערים חשמליים עם כנפיים, אלו שערים שמורכבים מכנף אחת או 2 כנפיים שנעים על צירים ממש כמו דלת. השער נפתח כלפי פנים, כלפי חוץ ואפילו שילוב של פתיחה כפולה.

שער חניה חשמלי מדגם כנפיים

 

שערי הרמה חשמליים

פתרון מושלם של שער לחנייה שמתרומם כלפי מעלה, שיטה זו מאפשרת לנו להתקין שער שמגביל את גובה הרכב שיכנס.

שער גלילה

בדומה לתריסי גלילה חשמליים ביתיים גם שערים חשמליים ניתן להתקין בצורת גלילה, אלו הם החדשים ביותר והמעוצבים שיש, השער נגלל כלפי מעלה ואינו תופס מקום, בזכות שיטה זו ניתן להתקין שערים חשמליים בעלי שטח גדול יחסית ובכן לתחום לא רק חניית רכב אלא גם מחסנים, כניסות גדולות ועוד.

שער גלילה חשמלי לחניה

 

חשוב לציין כי התקנת שערים חשמליים חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע מיומנים מכיוון שהתקנת שערים חשמליים כרוכה באחריות גדולה.

לייעוץ חינם ולהתאמת שער החנייה המושלם עבורכם, התקשרו אלינו ל: 1-700-505-345 או צרו קשר בטופס זה:

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות:

שתפו אותי