הצורך בשערים חשמליים

הצורך בשערים חשמליים

עיצוב המבנה וסביבתו הפכו להיות דבר מחייב כמעט בכול מקום בין אם זה בניין או בית פרטי או אפילו בניין משרדים. אחד האלמנטים הבסיסיים בשיפור חזות המבנה הוא התקנת שערים חשמליים בחניה שימנעו מגורמים לא רצויים לגשת, לגעת או להתקרב לרכב שלכם. למעשה התקנת שערים חשמליים נותנת מענה על 2 צרכים בבת אחת, הראשון הוא כמובן הביטחון שמקבלים בזכות השער ואילו השני הוא השיפור המשמעותי במראה האסטטי של חזות הבית. מגוון הסגנונות והעיצובים שקיימים כמעט ובלתי סופי, הטכנולוגיה המתפתחת בשילוב הדגש הרב ששמים כיום על עיצוב יוצרים שערים חשמליים בסגנונות ועיצובים נפלאים ואכן כיום כמעט ולא תראו כניסה לבית או בניין ללא שער חשמלי.

סוגים וסגנונות של שערים חשמליים

כאמור יש מגוון רחב של סוגים וסגנונות כאשר בשנים האחרונות הבולטים והנפוצים ביותר הם שערי אלומיניום. לאלומיניום יש יתרונות רבים על מגוון חומרי גלם אחרים כאשר הבולט שבהם הוא העמידות ארוכת השנים. בזכות העובדה שאלומיניום עמיד לשינויי מזג אוויר וטמפרטורה ההישרדות שלו ארוכה בהרבה מכול חומר אחר. יתרה מכך שערים חשמליים מאלומיניום עוברים תהליך צביעה ייחודי שגורם לצבע להיטמע ול"התאחד" עם האלומיניום. ובשל כך אין חשש מצבע מתקלף או שמתנתק מהאלומיניום. יש כמה סוגי בנייה עיקריים של שערים חשמליים, הראשון הוא בניית תשתית – שלד מברזל שעליו מחפים עם אלומיניום, שיטה זו אולי חוסכת קצת עלויות אך היא ישנה מאוד, מסורבלת וכבדה. שיטה נוספת נפוצה ביותר היא קביעת עמודי יסוד מאלומיניום ש"מולבשים" על יסודות ברזל. כך כול השער עשוי אלומיניום. היתרון בבנייה כזו היא שאין משקל כבד על מנגנון השער ובכן הוא נשמר לתקופות ארוכות. שערים חשמליים מאלומיניום ברוב המקרים יהיו יפים ואסטטיים מאוד, המגוון הרחב של הצבעים והסגנונות מאפשר שלוב השער בחיצוניות הבית ללא דופי.

לא פשוט להיות פשוט

כפי שציינו שערים חשמליים נראים למראית עין קלים ופשוטים להקמה אולם יש לא מעט דברים מער לבניית השער עצמו שמהווים גורם חשוב מאוד. ראשית חייבים לבחור במתקינים איכותיים בעלי ניסיון וותק, רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם את האיכות האמיתית שניתן לקבל משער אלומיניום, אך נשאלת השאלה מה הוא באמת שער חשמלי איכותי?, האם האיכות באה לידי ביטוי בצבע, בעמידות, ביציבות? למעשה שערים חשמליים חייבים להכיל את כול האלמנטים יחד, רק כך תבטיחו לעצמכם גם שער חשמלי חזק ויציב, גם שער חשמלי עמיד לשנים רבות וגם שער יפה ומעוצב שמשתלב עם כלל הבית או המבנה שלכם. כאשר אתם עומדים לפני בחירת שרים חשמליים חשוב לוודא כי אכן החברה המבצעת היא בעלת ניסיון וידע, רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם מוצר איכותי. מומלץ לברר ולבדוק לפני בחירת החברה המיועדת לביצוע העבודה, מומלץ גם לקבל חוות דעת מלקוחות אחרים שכבר התקינו שערים חשמליים ולא דווקא את אלו החדשים, ככל שתבחנו שערים ישנים יותר קבלו רושם טוב יותר.

שתפו אותי