גדרות אלומיניום משולבי זכוכית

גדרות משולבות זכוכית
שער משולב זכוכית

גדרות אלומיניום משולבי זכוכית

בשונה מהעבר, כיום גדרות ושערים אינם רק שאלה של הגנה – אלא שאלה שהיא לגמרי עיצובית. חיפויי זכוכית המשולבים עם שערי וגדרות האלומיניום שלכם הם מוצר נדרש, המקובל לצריכה בלא מעט בתי אב, מפעלים, שטחים פתוחים ועוד מגוון של מיקומים. גדרות ושערים משולבי זכוכית מספקים גם הגנה וגם עיצוב-נוי יוצא מגדר הרגיל אשר מחדד היטב את מראהו העיצובי של השטח שלכם והופך אותו לבעל מראה אקזוטי במיוחד. אלומיניום וזכוכית לבית המודרני זהו אחד מהמקרים הנפוצים ביותר בהם מזמינים עיצוב אלומיניום וזכוכית לשערים ולגדרות. בבית בעיצוב מודרני, אין מתאים יותר מהאלומיניום הטבעי על מנת לשמש לכם כחומר גלם. בשילוב עם זכוכית שקופה, ירוקה בעלת גוון מיימי או זכוכית ויטראז' – ניתן להפוך את הגדר והשער שלכם ליצירת אמנות אשר תשתלב היטב עם מראה הבית מבחוץ ואפילו מבפנים (כאשר דלת הכניסה פתוחה). אלומיניום וזכוכית לבתים בסגנונות עיצוב אחרים סגנונות עיצוב שאינם מודרניים מצריכים שימוש ניכר בעץ בגוון טבעי.

ניתן לצבוע אלומיניום בצבע חום-עץ ולעבד אותו בהתאם למראה זה. השילוב עם הזכוכית במקרה זה שונה אך בהחלט אפשרי: שימוש בזכוכית בעלת גוון כהה – צהבהב, כתום, ויטראז'ים בצבעים חמים וכד' – יכול לעבות את הגדרות והשערים ולהפוך אותם למפוארי וברי-התאמה לעיצוב הביתי שלכם. אלומיניום וזכוכית בהתאמה אישית – שאינה ברירת מחדל במידה והבית שלכם אינו מעוצב בצורה שבלונית, אלא מכיל חלקים מודרניים וחלקים בעיצוב כפרי או עתיק, ניתן לשלב במתחם החיצוני שלכם גדרות ושערים בהזמנה אישית. מומלץ, במקרה זה, לקיים פגישה עם יועץ מכירות ומעצב פנים מטעם חברת השערים והגדרות אשר ינסח עבורכם עיצוב בוטיק מותאם אישית עבורכם.

העיצוב יכול להכיל שלל אלמנטים אשר לא תמצאו במקומות אחרים: שערים עם פסים, וחרירים מעוצבים אישית, גדרות בצורות שונות, פלטות זכוכית בהתאמה אישית, וכד'. תמחור השערים והגדרות תמחור מוצרי ההגנה על הבית כרוך בסוג החומר, היקפו, והיחס בין הזכוכית ובין האלומיניום בכל פריט: לדוגמה – שער אטום למחצה יכיל גם אלומיניום וגם זכוכית, ובמידה ונבחרה זכוכית מדגם יקר זה עלול לעלות לכם יותר משער אטום העשוי מאלומיניום בלבד. לעומת זאת, במידה ובחרתם שער אטום בעיצוב-אלומיניום יוקרתי מהנורמה זה עשוי לייקר דווקא את השער האטום על חשבון שער אטום-למחצה המשלב אלומיניום וזכוכית.

שתפו אותי