גלריה: גדרות אלומיניום

חברת מטאדור מתמחה ב
  • גדרות אלומיניום אטומות
  • גדרות אלומיניום אטומות למחצה
  • גדרות אלומיניום משולבות זכוכית


גדר אלומיניום דגם מכופף

פח מכופף 2

גדרות משולבות זכוכית

משולב זכוכית

גדר אלומיניום דגם הייטק

דגם הייטק

גדר אלומיניום דגם צף

גדר הייטק אפור

שירות

אצלנו בחברת מטאדור אין "חאפרים"!, השירות שאנו מספקים הפך להיות שם דבר בזכות הצוות המקצועי והמיומן שלנו ואנחנו יותר משמחים לספק אותו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול בעיה או שאלה ואנחנו נעמוד לרשותכם.

איכות

אנחנו בחברת מטאדור מתפארים באיכות המוצרים שלנו. החל משלב התכנון, בחירת חומרי הגלם, הייצור וההתקנה בבית הלקוח. על כל שלב יש בקרת איכות קפדנית שצדיקה את ההגדרה שלנו – המוצרים האיכותיים ביותר בישראל!.

טכנולוגיה

ריתוך!!!, זה ההבדל המשמעותי בין המוצרים שלנו לכול אחד אחר. אנחנו מרתכים את האלומיניום ולא מחברים אותו עם ברגים, התוצאה = מוצר חזק, עמיד, איכותי ובעל יכולת הישרדות גבוהה הרבה יותר מהאחרים. כל מוצרי האלומיניום של חברת מטאדור מחוברים עם ריתוך מקצועי וחזק.

מעוף

אתם בוודאי מכירים את הביטוי " אין דבר העומד בפני הרצון…" אצלנו במטאדור הביטוי הזה קיבל משמעות נוספת, " אין דבר העומד בפני הדמיון "
מעצבת החברה שלנו עומדת לשירותכם, היא תסייע לכם לעצב שער ייחודי בעיצוב אישי, ותלווה אתכם בכל שלב שבדרך.

דברים שחשוב לדעת על גדרות אלומיניום

האלומיניום הוא חומר מבוקש בעבודות בו מעצבים רבים עושים שימוש בשל היופי והחוזק. גדרות אלומיניום : שילוב של עמידות וחוזק גדרות אלומיניום הן הבחירה המועדפת על רבים, היות ואין צורך בתחזוקה שוטפת. ניתן למצוא מגוון גוונים, צבעים. בשל קלות ההרכבה, גדרות הפכו מבוקשות במתחמים שונים כגון, מרפסות, חצרות, חניה לרכב. הקשיחות של האלומיניום ועמידותו רק מוסיפים לפופולריות. חברת מטאדור מתמחה במכירה והתקנה של גדרות אלומיניום. המומחים בחברתנו יודעים שכדי ליהנות מיופיין של הגדרות, הן צריכות להיות איכותיות ולשרת את הלקוחות. כדי שתוכלו ליהנות מהגדרות, אנו בחברת מטאדור מתמחים בהתאמה מלאה לדרישות של הלקוחות. הקדשת מחשבה לתכנון הגדרות בשלב מוקדם תביא לתוצאות טובות.

דגמי גדרות אלומיניום

כדאי לבחור דגם שישתלב עם הסביבה. בחברת מטאדור ניתן לראות דגמים שונים של גדרות אלומיניום, כך שניתן למצוא את הדגם הרצוי בהתאם לצרכים שלכם. המומחים בחברתנו מבצעים הרכבה של גדרות ושערים חשמליים בהתאם לצרכים שלכם בקלות ובנוחות. שימוש בשירותיו של איש מקצוע מנוסה, אשר יתאים את סוג האלומיניום לצרכים שלכם, עשוי להיות הפתרון להרכבת גדר בחצר או בחניה.
תיחום הבית הוא חלק חשוב בביטחון, הרי אנו עובדים קשה על מנת לרכוש בית ורוצים להרגיש הכי בטוחים שאפשר, לכן כדאי ואף מומלץ להציב גדרות אלומיניום, לא מדובר על גדרות עבים ומגושמים מידי אלא ההפך הוא הנכון מדובר על גדרות אלומיניום איכותיות ובעלות מעמד גבוה ועיצוב מודרני, כך מרוויחים המון גם הרגשת בטחון ושלווה לבית וגם עיצוב חדשני ויפה לחצר הבית. גדרות האלומיניום כיום הם הדבר הבא בתחום זה. חומר הגלם אלומיניום מזמן הפך לזהב של עבודות האלומיניום.